Otvorený list - MUDr. Pavol Sýkora, MPH

Autor: Milan Koval | 21.4.2017 o 12:04 | Karma článku: 4,39 | Prečítané:  1435x

Aku daň musí "zaplatiť" pacient aby sa dočkal vyšetrenia a hlavne vyvetlenia svojho zdravotného stavu.

Váž. Pán MUDr. Pavol Sýkora , MPH

 

nakoľko mi neodpovedáte na moje písomné podnety a ignorujete moje požiadavky na ktoré mám právo a nárok, musím opakovane Vás žiadať o dôsledné prešetrenie mojich písomných podnetov môjho ošetrenia / operácie očí /.Ešte raz musím zdôrazniť, kto Vám dal právo o mne takto rozhodovať. Musím Vám dať do pozornosti , že hrubo porušujete moje práva ako pacienta. Ako? Stačí si prečítať moje podnety.Vaše argumenty, ktoré Ste uviedli vo Vašich predchádzajúcich listoch, som v plnom rozsahu odmietol / zaslané moje listy / .Žiadam Vás predložiť dôkazy, odkiaľ máte informácie o termínoch mojich operácii a odkiaľ ich má Váš právnik, advokát Dušan Daňový?

Aby som sa zbytočne nerozpisoval, chcem Vám dať do pozornosti nasledovné: nakoľko som musel ísť začiatkom apríla 2017 k lekárovi/ stav mojich očí sa stále zhoršuje / na vyšetrenie. Aká je diagnóza? Mám v ľavom oku zákal / nález lekára môžem predložiť/. Neviem ako dlho je v mojom oku tento zákal ale viac ako rok vidim horšie a stav sa stale zhoršuje! Tak čo Vy na to pán MUDr. Sýkora, MPH.To si nemocnica môže dovoliť ignorovať takto pacienta? Nemocnica a v podstate aj Vy , ohrozujete moje zdravie!Mám si to Vaše mlčanie vysvetliť tak, že je to bežná prax a pacientovi vznikne opakovane zákal a bude chodiť stále na operácie?Aj tieto informácie mi opakovane vysvetlila / tak ako to píšete v listoch / nemocnica? Očné oddelenie operuje všetkých pacientov tak, že sa po troch rokoch musí znova operovať zákal?Lekár ma informoval o nutnosti operácie oka pre zákal.

Žiadam Vás o urýchlené riešenie tejto situácie!!!

 

S pozdravom

Ing. Milan Koval

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Cítila každý vpich ihly. Lekárov so slzami v očiach prosila, aby už prestali

Denník SME oslovil všetky univerzitné a fakultné nemocnice. Ani jedna nedostala podnet na násilie či neetické správanie personálu počas pôrodu.

KOMENTÁRE

Orbán môže mať čoskoro v regióne nového spojenca. Andreja Babiša

Babiš má blízko k jeho politickej kultúre.


Už ste čítali?