Nenažratí učitelia?

Autor: Milan Koval | 8.6.2017 o 9:26 | Karma článku: 4,40 | Prečítané:  1169x

Počas svojej pedagogickej praxe som sa stretol s rôznymi spôsobmi oslovenia a prívlastkami ped.pracovníkov , že sú takí alebo onakí ap. ale nenažratí?

Vážená pani/slečna , anonymná Tamara, svoj článok žačnem Vašim arogantným úvodom Vášho ohlasu v týždenníku Plus 7 Dní. z 1.júna 2017.Už to, že Ste sa predstavili len ako Tamara alebo Ste požadovali neuviesť celé Vaše meno, len dokazuje Vašu neslušnosť a prepáčte mi to , aj Vašu drzosť vzhľadom na obsah článku. Napísať na adresu ped. pracovníkov, že sú nenažratí, uvádzať také absurdnosti , aké Ste napísali , len dokazuje  Vašu, prepáčte mi znova ten výraz , drzosť. A Vy Ste zorientovaná v  oblasti školstva? Schválne , či ma to prekvapí. Dovolím si tvrdiť, Vy o školstve neviete absolutne nič a o platoch ped. pracovníkov , už vôbec nie.Vy si dovolíte porovnať ped. pracovníkov napr. k policajtom? Ste normálna? Vy nie Ste pedagóg a nikdy Ste neučili. Nemáte ani predstavu o práci učiteľa. Vy ťažko dokážete pochopiť učiteľa a jeho prácu a hlavne jeho finančné ohodnotenie. Plat učiteľa, to sa nedá nazvať ani platom, to je žobračenka.Pracovné volná / prázdniny / ap je dané vážená p/s/ Tamara školským rokom, tj. keď majú  prázdniny žiaci , vtedy majú volno aj učitelia.Keď sa rozhodnete ešte niekedy napísať takéto absurdnosti, dobre si  premyslite, čo vlastne chcete napísať, resp. informujte sa u dlhoročného učiteľa.

PS: ak sú učitelia / a podľa toho ako píšete vo svojom článku / že sú nenažratí, tak také tvrdenie si od Vás vyprosujem / ja som dlhoročný pedagogický pracovník /a je to urážka všetkých pedagógov , vrátane mňa.

S pozdravom

Ing. Milan Koval

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Blog Transparency International

V čom Bratislava prevýši Štokholm, no zaostáva za Prištinou

Porovnanie európskych miest.


Už ste čítali?