Demokracia po „našom“, alebo kde končí / začína / drzosť a arogancia niektorých poslancov

Autor: Milan Koval | 8.2.2019 o 12:36 | Karma článku: 1,04 | Prečítané:  372x

Už sme si museli „zvyknúť“ na arogancu a drzosť niektorých poslancov vládnej koalície za obdobie od posledných volieb do parlamentu.  

Od samého začiatku, kedy sa podpísala koaličná dohoda / zmluva / bolo všetkým jasné, prečo si koaličné strany / Smer- SD, SNS, MOST-HÍD a SIEŤ tak rýchlo porozumeli a „ rozumejú si „ dodnes / okrem strany SIEŤ. Spoznali sme pravú tvár p. Danka, Bugára / toho poznáme už dlhé roky, ale teraz sa riadne „vyfarbil“ a ukázal svoju pravú tvár p. Procházka a p. Fico. Všetci majú niečo spoločné. Na udržanie moci sú ochotní urobiť čokoľvek, len aby boli dlho pri moci. Samozrejme, potrebujú k tomu svojich poslancov. A aktivita týchto poslancov nabrala také obrátky, že sa rozum musí zastaviť a s hrôzou si kladieme otázku, ako je možné, že toto/títo/ ľudia, sú poslanci NR SR. Niečo Vám to pripomína?

Ano, aj o tom / o týchto / je vlastne tento článok. V čísle 6. PLUS 7 DNÍ je myšlienka týždňa:

Pán Číž na poslednom poslaneckom grémiu prišiel s tým, že takáto žena, ako som ja, takéto nevzdelané nič si nezaslúži rod. Navrhol kolegom, aby ma titulovali ako toto alebo ono.To sa ujalo a keď som sa hlásila o slovo, vyvolávali ma s tým, že toto sa hlási.“

Toto bolo adresované p. Lucii Ďuriš Nicholsonovej.

Toto je ďalšia názorná ukážka arogancie, drzosti a hlavne morálneho bahna vládnej koalícii, resp. p. Číža, ktorý takéto niečo vyslovil a navrhol a všetci, ktorí tento hnoj podporili.

 

JUDr. Číž / toto , ono alebo tento / má vzdelania právnika a takto sa vyjadruje. A ešte k tomu je aj poslanec NR SR!!! Toto. ono, alebo VY tento, máte Vy vôbec svedomie a zdravý rozum?

 

Každý si dovolí toľko, koľko môže. A poslanci vládnej koalície si toho dovolujú veľmi veľa. TOTO, ONO, TÍTO, TAMTÍ – môžu? Áno, ONO, TOTO.TÍTO, TAMTÍ,  sú predsa poslanci vládnej koalície. Bohužiaľ, musíme to rešpektovať!

 

M U S Í M E ?

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Už ste čítali?