Europoslanci , R.Sulík, M.Beňová a ďalší.

Autor: Milan Koval | 29.4.2019 o 1:52 | (upravené 29.4.2019 o 2:19) Karma článku: 1,00 | Prečítané:  235x

Zaujalo ma video na internete. kde p. R.Sulík vysvetľuje, ako pracoval za minulé funkčné obdobie  ako europoslanec a čo všetko urobil v EÚ parlamente – odpočet EURO ŠPECIÁL!

Citujem tak, ako ste to uviedli:

Podal som 190 parlamentných otázok.

Občania Slovenska by ocenili, keby Ste vysvetlili, aké to boli otázky, čo bolo obsahom týchto otázok, čoho sa týkali tieto otázky,ako reagoval Europarlament na tieto Vaše otázky, aké bolo uznesenie, ak nejaké bolo a čo z toho všetkého majú občania Slovenska?

4 otázky komisii na zodpovedanie v pléne.

A znova: aké to boli otázky, čo bolo predmetom ap.

1264 pozmeňovacích návrhov.

O čom boli tieto pozmeňovanie návrhy

104 x vystúpenie v pléne

Čo bolo dôvodom Vášho vystúpenia v pléne?

O čom Ste hovorili?

22 x som bol tieňový spravodajca

Skúste vysvetluiť, čo to znamená?

Suma sumárum,z týchto Vašich činnosti v Europarlamente , já ako občan Slovenska nemám absolutne nič a tak isto všetci občania Slovenska.

Som presvedčený, že Vaša práca ako europoslanca , je v prvom rade o Vašom honosnom, luxusnom a okázalom plate europoslanca. To Vás najviac zaujíma, ako každého europoslanca!!!

V jedenej televíznej relácii, Ste uviedli, že by tu bol hladomor, keby sme vystúpili z EÚ. Viete, čo znamená potravinová sebestačnosť? Je Slovensko potravinovo sebestačné? Ak je pravda, čo Ste povedali, že by na Slovensku bol hladomor, tak nie sme potravinovo sebestační! Lenže problém je v tom, že Slovesnsko nie je potravinovo sebestačné a to Vám ako europoslancom nič nehovorí!!! Aj na tieto otázky Ste sa v EÚ parlamente pýtali. Prečo nám EÚ diktuje, čo máme robiť v oblasti poľnohospodárstva ap, prečo EÚ zničila poľnohospodárstvo na Slovensku? Kvalita potravín v obchodných reťazcoch je katastrofa a tieto potraviny by si v Nemecku alebo Rakúsku nikto nekúpil. Ale nám to musí stačiť, lebo iné nemáme a poľnohospodárske podniky na Slovensku sú minulosťou vďaka EÚ.

Mýlim sa?

Na margo p. Beňovej a ostatných europoslancov, aj oni sú tak aktívni ako Vy? Practe sa preč z europarlamentu, nemáte morálne právo vykonávať poslanca europarlamentu. A čo ostatní europoslanci, ako pracujú za tie honosné a okázalé platy? Nezastupujete záujmy Slovenska!!!

Zároveň žiadam všetkých diskutérov, ktorí sa rozhodnú komentovať tento môj článok, predstavte sa svojím plným skutočným menom a nie pod Vaším nick menom. Ďakujem za pochopenie.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

NADÁCIA ZASTAVME KORUPCIU

Holý sa opäť zatajuje. V Británii buď porušil pravidlá, alebo zavádzal

Na Slovensku pravidlá neporušil, v Anglicku to isté nie je.

Premiér obhajuje testovanie aj dátami, ktoré neexistujú

Hrozbou pre testovaných môže byť britská mutácia koronavírusu.


Už ste čítali?