Počítačová chirurgia, alebo ako „vyrábať voskové figuríny“ !

Autor: Milan Koval | 11.7.2019 o 10:51 | (upravené 30.5.2020 o 10:18) Karma článku: 0,00 | Prečítané:  139x

Určite ste všetci mali možnosť  vidieť, ako vyzerá tvár upravená počítačom . Hovorí sa tomu počítačová chirurgia. Mnohé herečky po takejto úprave vyzerajú ako príšerky.  

Kto by nechcel vyzerať stále  mladý, bez vrások a keď  sa daná osoba dostane na titulnú stránku nejakého časopisu po tzv. počítačovej chirurgii, časopis sa o niečo rýchlejšie predáva. V súčastnosti sa prezentujú na titulných stránkach časopisov napr. Eurotelevízia, Rytmus života  , známe osoby – herci, ale najviac slovenské herečky a moderátorky, ktoré chcú vyzerať práve na titulných stránkach mnohých časopisov , ako veľmi mladí ľudia. Áno, veľmi mladí ľudia, pretože mnohé tak v skutočnosti nevyzerajú , ako je zverejnená ich fotka. Stačí sa pozrieť na titulné strany časopisov napr. Eurotelevízia / teraz najnovšie čísla 26. a 27.  Tu je názorná ukážka, ako vyzerajú tieto osoby upravené / počítačom /

A prečo s tým súhlasia? Opýtajte sa ich.

Nemôžem si dovoliť upraviť tvár nejakej herečky alebo herca bez  súhlasu dotknutej osoby a potom ich zverejniť na internete. Ale každý / á / , ktorý/á/ je uverejnený na titulnej stránke časopisu / časť výnimkám /, sú upravené počítačom. To je názorná ukážka voskovej figuríny. Tieto osoby sa nechajú prezentovať tak, ako v skutočnosti nevyzerajú.

Ak by som si to mohol dovoliť, ukázal by som Vám to prakticky takúto úpravu a ako sa vyrábaju v tomto biznise počítačom upravené tváre. V redakcii Eurotelevíza to poznajú veľmi dobre a  majú tam ľudí, ktorí dokážu takéto úpravy robiť veľmi dobre. Stačí sa pozrieť na titulné strany časopisov. A prečo to robia a pre koho? V prvom rade je to pre mladé dievčatá 16 ročné a vyššie, ktoré sú nadšené z toho, aké sú stále krásne a mladé !!!

Dovoľujem si názorne vám ukázať na týchto fotografiách ,takúto úpravu. Je to extrém ,ale pre pochopenie to vystihuje, čo všetko sa dá na fotke „urobiť“ !

Takáto úprava sa dá urobiť aj z mladej tvári na starú tvár a naopak.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Chceli ho odstrániť, jeho imidžu uškodil Gučík. Kto je Maroš Žilinka?

Za generálneho prokurátora ho musí vymenovať prezidentka.

Stĺpček šéfredaktorky Beaty Balogovej

Kto vráti generálnej prokuratúre dôstojnosť?

Maroš Žilinka už nebude môcť úrad len tak udržiavať.

OĽaNO: Zvolenie Žilinku je kompromis (reakcie)

Kollár od Žilinku očakáva očistenie prokuratúry.


Už ste čítali?