Počítačová chirurgia, alebo ako „vyrábať voskové figuríny“ !

Autor: Milan Koval | 11.7.2019 o 10:51 | (upravené 30.5.2020 o 10:18) Karma článku: 0,00 | Prečítané:  139x

Určite ste všetci mali možnosť  vidieť, ako vyzerá tvár upravená počítačom . Hovorí sa tomu počítačová chirurgia. Mnohé herečky po takejto úprave vyzerajú ako príšerky.  

Kto by nechcel vyzerať stále  mladý, bez vrások a keď  sa daná osoba dostane na titulnú stránku nejakého časopisu po tzv. počítačovej chirurgii, časopis sa o niečo rýchlejšie predáva. V súčastnosti sa prezentujú na titulných stránkach časopisov napr. Eurotelevízia, Rytmus života  , známe osoby – herci, ale najviac slovenské herečky a moderátorky, ktoré chcú vyzerať práve na titulných stránkach mnohých časopisov , ako veľmi mladí ľudia. Áno, veľmi mladí ľudia, pretože mnohé tak v skutočnosti nevyzerajú , ako je zverejnená ich fotka. Stačí sa pozrieť na titulné strany časopisov napr. Eurotelevízia / teraz najnovšie čísla 26. a 27.  Tu je názorná ukážka, ako vyzerajú tieto osoby upravené / počítačom /

A prečo s tým súhlasia? Opýtajte sa ich.

Nemôžem si dovoliť upraviť tvár nejakej herečky alebo herca bez  súhlasu dotknutej osoby a potom ich zverejniť na internete. Ale každý / á / , ktorý/á/ je uverejnený na titulnej stránke časopisu / časť výnimkám /, sú upravené počítačom. To je názorná ukážka voskovej figuríny. Tieto osoby sa nechajú prezentovať tak, ako v skutočnosti nevyzerajú.

Ak by som si to mohol dovoliť, ukázal by som Vám to prakticky takúto úpravu a ako sa vyrábaju v tomto biznise počítačom upravené tváre. V redakcii Eurotelevíza to poznajú veľmi dobre a  majú tam ľudí, ktorí dokážu takéto úpravy robiť veľmi dobre. Stačí sa pozrieť na titulné strany časopisov. A prečo to robia a pre koho? V prvom rade je to pre mladé dievčatá 16 ročné a vyššie, ktoré sú nadšené z toho, aké sú stále krásne a mladé !!!

Dovoľujem si názorne vám ukázať na týchto fotografiách ,takúto úpravu. Je to extrém ,ale pre pochopenie to vystihuje, čo všetko sa dá na fotke „urobiť“ !

Takáto úprava sa dá urobiť aj z mladej tvári na starú tvár a naopak.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Gröhling by mohol na revanš blokovať Matovičov plán, ale neurobí to

Do Vianoc otvoria aj školu, kam chodia Matovičove dcéry.

Dobré ráno

Dobré ráno: Lučanský mal brať úplatky. Kedy sa skončí zatýkanie?

Čo to vypovedá o štáte v ktorom sme žili?


Už ste čítali?