Vážená pani Zuzana Čaputová – otvorený list.

Autor: Milan Koval | 15.7.2019 o 12:02 | (upravené 15.7.2019 o 12:08) Karma článku: 2,75 | Prečítané:  1248x

Možno je to z mojej strany neslušné, keď som Vás neoslovil pred Vašim menom pani prezidentka, ale ak dovolíte a prepáčte mi to , Vy nie Ste moja prezidentka.

Dovolte mi požiadať Vás, ak by to bolo možné, uskutočniť stretnutie s občanmi Slovenska a boli by Ste ochotná im odpovedať na ich otázky. Myslím tým niekde v nejakej sále, kde sa napr. poriadajú koncerty ap. Ľudia by určite prišli. Keď Ste si vedeli nájsť čas a ísť na festival POHODA 2019 / tam , kde sa stretáva ten najväčší liberalizmus  , určite by stálo za to, sa stretnúť aj s inými ľudmi, nie len s ĺuďmi typu PS, SPOLU, Kiska ap.

Nakoľko je verejne známy Váš názor na migrantov / tj. že by sme ich mali prijať, že máme na to kapacity ap./ Ak sa viete fotografovať spolu s migrantmi, skúste sa spolu odfotografovať s tými, ktorí znásilnili mladé dievčatá a niektoré aj brutálne usmrtili, ktorí robia výtržnosti na uliciach a ničia všetko, čo im príde do cesty.

Urobte si spoločnú fotku s rodičmi znásilnených a zavraždených dievčat. Povedzte im, že chcete takých prijať na Slovensko, že Slovensko má na to kapacity ap.

Opýtajte sa ich, prečo napr. ničia kostoly!

Pozorne sa pozrite na tieto fotky – toto chcete na Slovensku?

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Výbuch plynu v Prešove: Plynári určili kopať výhradne ručne

SPP - distribúcia reaguje na pochybnosti obvinených.

Telenovela sa skončila. Začínajú stavať mrakodrap Eurovea

Developer hovorí o začiatku stavebných prác.


Už ste čítali?