Vážený pán Drucker, exminister zdravotníctva a vnútra.

Autor: Milan Koval | 30.9.2019 o 18:40 | (upravené 2.10.2019 o 15:28) Karma článku: 0,00 | Prečítané:  1855x

V akom stave je zdravotníctvo na Slovensku, vie určite každý. Všetci bývalí ministri zdravotníctva, neurobili počas svojho funkčného obdobia, absolútne nič.

Zaregistroval som na nete Vašu iniciatívu a rozhodnutie, založiť si stranu, aby som to presne napísal „Je rozhodnuté. Ideme do toho“, tak je napísané na soc. sieti.

Musím vyjadriť počudovanie a zhrozenie nad Vašou odvahou a nebojím sa napísať drzosťou, založiť si vlastnú stranu.

Skúsme si spolu trocha zaspomínať a pripomenúť Vám moje články, ktoré som Vám adresoval a požiadal som Vás opakovane / viď moje články / o pomoc, keď Ste ešte boli minister zdravotníctva. Dovolím si Vám pripomenúť len stručné údaje:


 

size="11pt"1.chybné vyšetrenie pred operáciou  konkrétneho lekára, ktorý/á/ ma nevedela vyšetriť v deň operácie!  2.nebola riadne ukončená liečba po operácii / operatér ma arogantne vyhodil z ambulancie/.3.nebola mi vypracovaná oficiálna lekárska sprava po operácii.4.ambulancia od roku 2013/kde som bol vyšetrovaný   odmieta so mnou komunikovať a poskytnúť mi korektné vysvetlenie.5.na opakované moje písomné podnety, ktoré som adresoval na riaditeľstvo nemocnice, som nedostal do dnešného dňa odpovede na moje podnety.6.viď reakcie / písomné / advokáta Dušan Daňový a následné moje odpovede.7.Nemocnica argumentuje cez advokáta falošnými údajmi / dátum operácii/ ap!!!8. všetko podstatné je uvedené v mojich článkoch na blog.sme.sk

 

Vy ako vtedajší minister zdravotníctva , Ste ignorovali moju naliehavú prosbu o pomoc, ktorú som potreboval po operácii očí, nakoľko nemocnica, kde som bol operovaný, mi odmietla poskytnúť akúkoľvek informáciu o výsledku operácii a drzo odmietli so mnou komunikovať, vôbec neodpovedali na moje písomné podnety a žiadosti. Dokonca mi ani nevystavili lekársku správu, resp. prepúšťaciu správu. Jednoducho, nič ! Písal som Vám na Váš profil na FB, márna bola moja snaha.

Všetky podstatné údaje sú v mojich článkoch , ktoré som Vám adresoval. Toľko v krátkosti o mojich listoch Vám.

Tá Vaša odvaha založiť vlastnú stranu : je rozhodnuté, ideme do toho, ma v podstate pobavila a musím priznať, že odvaha Vám nechýba:

size="13pt"Uvádzam doslovne vaše slová:

size="13pt"Drucker tvrdí, že mu v politike chýba normálnosť. " size="13pt"Nielen ľudskosť, solidarita a slušnosť by mali byť normálne. V politike by mali byť normálne aj program a dosahovanie skutočných výsledkov a to najmä tam, kde máme najväčší problém a kde je najväčší dlh voči spoločnosti size="13pt"," uviedol Drucker.

 

Pán Drucker, Vy idete niečo tvrdiť o slušnosti ? To bolo normálne , slušné, ľudské a solidárne voči mne, keď Ste ako vtedajší minister zdravotníctva ignorovali moje listy a odmietli Ste sa vyjadriť? Vy zdôzazňujete potrebu spravodlivého zdravotníctva pre všetkých. Kto sú to Tí ,pre všetkých? Mali Ste na mysli svojich priateľov a známych? Možno, ale spravodlivosť v zdravotníctve, tak ako to uvádzate, neexistuje!

To Vaše video, to je katastrofa a samé hlúposti. Ano , Slovensko potrebuje zmenu a hlavne takú ,aby v politike neboli takí, ako Ste Vy a Vám podobní, ktorí len sľubujú , sľubujú a sľubujú. Napadlo Vás aspoň trocha , ako sa môžem cítiť? Určite NIE ! Tak, ako Ste sa zachovali voči mne ako bývalý minister zdravotníctva, Vás určite voliť nebudem a želám Vám a Vašej strane, aby Ste sa do parlamentu nikdy nedostali !!!

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Chceli ho odstrániť, jeho imidžu uškodil Gučík. Kto je Maroš Žilinka?

Za generálneho prokurátora ho musí vymenovať prezidentka.

Stĺpček šéfredaktorky Beaty Balogovej

Kto vráti generálnej prokuratúre dôstojnosť?

Maroš Žilinka už nebude môcť úrad len tak udržiavať.

OĽaNO: Zvolenie Žilinku je kompromis (reakcie)

Kollár od Žilinku očakáva očistenie prokuratúry.


Už ste čítali?