Ako porušili niektorí poslanci v NRSR , základné ústavné práva a slobody občanov.

Autor: Milan Koval | 7.11.2019 o 12:20 | (upravené 7.11.2019 o 14:22) Karma článku: 1,01 | Prečítané:  346x

Národná rada SR bez zbytočného mediálneho hluku schválila Dodatkový protokol k Dohovoru o počítačovej kriminalite. Ide v ňom o zavedenie nových trestných činov v prípade vyjadrení rasovej a xenofóbnej povahy spáchaných cez počítač

To znamená, že vyjadrenie svojho názoru, bude považované ako trestný čin! Ak niekto niekoho bude kritizovať, nebude súhlasiť z jeho názorom a vyjadrí svoj názor, tak sa dopustí trestného činu. Ústava SR jasne definuje v treťom oddieli politických práv občana SR, čl 26, bod 1 a 2. Načo nám je taká Ústava, keď sa hrubým spôsobom porušuje. Migranti často vykrikujú, že sme rasisti/ volajú nás v Európe bieli bastardi /, bez ohľadu na to , v ktorej krajine sú. Doslova nútia tam, kde sú, občanov príslušného štátu počúvať ich modlitby a keď s tým niekto nesúhlasí, tak je rasista. Nedávno sa stal hrozný zločin v Taliansku, kde migrant nútil učiteĺku, aby prijala Islám. Keď to odmietla, brutálne ju zbil s následkom smrti. Ničenie kostolov, pálenie BIBLIE ap. To je všetko v poriadku? To nie je rasismus?

Ústava SR, čl, 26 ,mi zaručuje slobodne vyjadriť názor písmom, obrazom ap. To čo schválila NR SR, je absurdný nezmysel.!

Exprezident Kiska ja vyjadril, že sa mu páči obmedziť slobodu slova !!!

A tento človek bol prezidentom SR !!!

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Gröhling by mohol na revanš blokovať Matovičov plán, ale neurobí to

Do Vianoc otvoria aj školu, kam chodia Matovičove dcéry.

Dobré ráno

Dobré ráno: Lučanský mal brať úplatky. Kedy sa skončí zatýkanie?

Čo to vypovedá o štáte v ktorom sme žili?


Už ste čítali?