Pani Zuzana Čaputová , otvorený list.

Autor: Milan Koval | 22.11.2019 o 13:56 | (upravené 30.11.2019 o 2:26) Karma článku: 1,65 | Prečítané:  621x

V prvom liste, ktorý som adresoval Vám, som si dovolil v tomto liste upriamiť Vašu pozornosť na problém nelegálnych migrantov, EÚ ap.  

Tento problém / ak sa dá nazvať problémom / pretože podľa Vás to asi nie je problém, chcete riešiť systémom „otvorenej náruče“ a chcete prijať na Slovensko, niekoľko tisíc nelegálnych migrantov. Podľa toho, ako Ste sa vyjadrili – máme na to kapacity. Aj pán Kiska je toho istého názoru a ďalší dobrodruhovia na Slovensku. 17.11.1989 vykrikovali na námestiach ľudia typu Kňäžko, Budaj , Havel a ďalší , požadujeme demokratizáciu spoločnosti , ale hlavne ,slobodné voľby. Slobodné voľby a slobodne sa rozhodnúť o ďalšom smerovaní Slovenska. Slobodne sa rozhodnúť, komu občania Slovenska dajú svoj hlas vo voľbách ap.

Občania Slovenska sa dožadovali, aby rozhodli. Prečo to tak nie je teraz, prečo nerozhodujú občania ? Prezidentka a celá vláda si uvedomujú, že toto, čo sa robí na Slovensku, nie je cesta do budúcnosti,  . Prezidentka si je vedomá, ak by vyhlásila referendum , prijať alebo neprijať migrantov na Slovensko, odpoveď by bola , NEPRIJÍMAŤ ! Ak by sa vyhlásil referendum o vystúpení Slovenska z EÚ a NATO, jednoznačne by občania hlasovali za vystúpenie z EÚ a z NATO.

Lenže takéto referendum ,si ako prezidentka nedovolíte vyhlásiť, Tak isto sa bojí vláda SR. Aj napriek skutočnosti, že EÚ nás totálne zničí / to je otázka času / a nedovolí, aby bolo referendum za vystúpenie z EÚ a NATO.

Referendum na Slovensku vyhlasuje prezident na základe petície aspoň 350 000 občanov alebo na základe uznesenia NR SR do 30 dní od petície, resp. uznesenia NR SR. Referendum sa vykoná do 90 dní od jeho vyhlásenia.

Predmetom referenda je okrem iného, základné práva a slobody.

V zmysle Ústavy, je všetko jasné a zrozumiteľné. Prečo sa občania Slovenska nedožadujú základného práva a slobody na vyhlásenie refernda? NR SR to isté, aj tá má právo sa dožadovať referenda. Ale ktorí poslanci by hlasovali za takého referendum a koľko by ich bolo? Vy ako prezidentka a poslanci NR SR referendum o vystúpení Slovenska z EÚ a NATO nikdy nepodporíte a občanom Slovenska je to úplne jedno.

Pokiaľ sa týka nelegálnych migrantov : z akých peňazí ich chcete platiť, keď tvrdíte, že máme na to kapacity? Komu tie peniaze zoberiete? Čo budú robiť na Slovensku? Ako bude zabezpečené zdravotná starostlivosť? Videl som uznesenie z MZ, kde je jasne zadefinované, že migranti budú mať zdravotnú starostlivosť zadarmo a všetky výkony lekárov / napr. ošetrenie u zubára/ bude preplácať štát!!! Kde vlastne budú bývať, na ulici určite nie! Nasťahujú sa do našich bytov?

 

Pani Zuzana Čaputová, prečo nepočúvate hlas ľudu? Vás nezaujíma, čo si myslia?

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Gröhling by mohol na revanš blokovať Matovičov plán, ale neurobí to

Do Vianoc otvoria aj školu, kam chodia Matovičove dcéry.

Dobré ráno

Dobré ráno: Lučanský mal brať úplatky. Kedy sa skončí zatýkanie?

Čo to vypovedá o štáte v ktorom sme žili?


Už ste čítali?