Pán Matovič, na slovíčko.

Autor: Milan Koval | 28.1.2020 o 12:31 | Karma článku: 1,86 | Prečítané:  513x

Od Novembra 1989, sa začala divoká privatizácia, ktorá sa právom označuje ako obyčajná a okázalá zlodejina. A kto mohol , pochybne privatizoval. Politický systém to dovolil.

Od samého začiatku, kedy Ste vstúpili do veľkej politiky, Vás poznali občania Slovenska, ale hlavne voliči OĽANO, ako neúprosného opozičného politika, ktorý bojuje hlava-nehlava proti korupcii a poukazovali v parlamente na vážne prešľapy členov vlády a každý, kto si to podľa Vás zaslúžil. Všade, keď bola príležitosť, nekompromisne Ste kritizovali napr./ Fica, Kaliňáka, Danka /a ďalších. Poukazovali Ste na korupčné aféry, kto a kde koľko nakradol záhadnou privatizáciou, čo všetko vlastní , ako Ste vykladali v parlamente papieriky velkosti bankoviek / určite sa na to pamätáte ap.

S pánom Lipšicom Ste boli nekompromisní a nebrali Ste si servítok pre ústa. Keď som Vás počúval a nielen já, myslel som si, aký Ste spravodlivý a akože bojujete za obyčajných ľudí. Skrátka, prezentovali Ste sa ako poslanec bez úhony a v tom najlepšiom svetle.

Potom sa to akosi začalo s Vami kaziť a veľmi rýchlo Ste „leteli smerom dole“ a kritika Vašej osoby začala byť aj oprávnená.

Fotografia, ktorá je súčasťou tohoto článku, ma viac ako poburuje a ak je to pravda, čo sa tu píše, Ste rovnaký, ako ostatní , ktorí záhadne privatizovali a nadobudli honosný a okázalí majetok pochybným spôsobom.

Podľa fotografie a článku, Vaša manželka vlastní pol Trnavy!!! Miliónové majetky Vám pustnú!

Vážený pán Matovič, ako prišla Vaša manželka k takému majetku? Prečo je tento majetok prepísaný na Vašu manželku? To sa dá vlastniť pol Trnavy? Ja som presvedčený a občania Slovenska tiež, by mali vedieť , ako nadobudla Vaša manželka taký majetok. Čo to znamená „ POL TRVAVY???

Kažký, koho Ste kritizovali, získal svoj majetok podvodom, ale Vaša manželka, to je všetko OK! Kde je pravda, viete len VY.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Finálová diskusia SME: Matovič chce ústavnú väčšinu s Kollárom, Kiska a Truban váhajú

Diskusia denníka SME zo zrekonštruovanej Mlynice v Bratislave.

Stĺpček šéfredaktorky Beaty Balogovej

Kto vytvoril podmienky pre mafiánsky únos štátu? Pochopili sme?

Väčšina pozná odpoveď na tieto otázky.


Už ste čítali?