Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Pán Dzurinda, zdá sa, ži si v Bruseli užívate luxusný život. (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

 

Je to tak. Vidím to podobne ale vyzerá to tak že Matovič na Slovensku narobí ešte viac škody ako Dzurinda.
Sme ale pravda asi veľmi nevonia aj preto Váš článok dali mimo výber sme.
 

Článok je v sekcii...

..'Všetky články,' tak ako sú v nej aj Vaše články. Čao sa stále na všetko bezpredmetne len sťažujete?
 

 

V sekcii "všetky články" sú aj články aj zo sekcie "mimo Váš výber" takže aj články mimo titulky Sme. To ale určite dobre viete kedže nepíšete od včera. Keby sa na titulku dávala len menšina článkov ešte by sa to dalo chápať ale Sme dáva mimo titulku len cca 15 % článkov. Okrem slabších článkov tam dáva aj články z ktorími nesúhlasí. V mojom prípade posledné tri články som najprv na titulke mal ale následne boli z titulky stiahnuté.
 

Vážený pane,...

...Vaše články sú medzi všetkými článkami. Neviem, či boli aj medzi 'Výber SME,' pretože detailne to nesledujem. Neviem o tom, že by Vám nejaký článok redakcia celkom stiahla a nebol by čitateľom dostupný.
Pozrite sa, keď som začal blogovať, tiež som nemal články v sekcii 'Výber SME.' Len v sekcii 'Všetky články.' Do sekcie 'VIP blogeri' som sa prepísal - asi kvalitou, pestrosťou článkov, ich obsahovou zaujímavosťou a tematickou škálou, záberom. Nikto Vám nebráni, aby ste sa neprepísali aj Vy. Najskôr ale musíte písať podľa možností bezchybne - gramaticky aj štylisticky, a tiež objektívne. A napokon - redakcia nie je povinná zaraďovať Vaše články podľa toho, kde si to Vy želáte. Veď už to pochopte.
 

 

Mne je zvláštne to že všetky tri články som mal najprv na titulke Sme a následne boli po určitej dobe z titulky stiahnuté. Keby to bolo kôly chybám tak by ich redakcia dala hneď mimo výber Sme ale všetky tři som najprv na titulke mal a po určitom čase boli z titulky stiahnuté a našiel som ich v sekci mimo Váš výber, mimo titulky Sme, boli len vo všetkých článkoch. Tu nejde len o mňa ale viacero zaujímavých článkov autorov som našiel mimo titulku Sme. Chápal by som to keby bola na titulke len menšina článkov ale na titulke býva cca okolo 85% článkov. Nechápem načo je dobré dávať mimo takúto malú časť článkov. Keby to bolo obrátenene tak by som to samozrejme chápal.
 
Hodnoť

Ja ti nevim kolego

Ale mne za Mikiho stupol plat o viac ako 300%z 5000sk v roku 1994 na 20000sk roku 2001...volil som sdku 2x ...3x uz nie ked miklos spravil kotrmelec v priebehu pol roka ked najprv tvrdil ze grekom posielat miliardy je fuj a o pol roka uz tvrdil ze nic lepsie neexistuje ako euroval.Tak aj dopadol aj dzurinda ale len vdaka uvedomelosti ich volicov co sa o smerackych oveckach neda povedat.
 

 

Niekomu rovnako, možno aj viac stúpol plat za Fica. V priemere sa ale platy zdvojnásobili až po deviatich rokoch od začiatku Dzurindovej vlády ale Dzurinda sluboval že platy zdvojnásobí do 4roch rokov čo bude vládnuť. Takže slub nesplnil.
 

 

A čo si spravil ty sám, aby ti plat dvojnásobne stúpol?
 

 

O mňa tu nejde lebo určite sa nájdu ľudia ktorým sa zvýšil plat aj viac ako o 100%. Ide tu o väčšinu ľudí lebo Dzurinda sluboval že stúpnu platy o 100% do štyroch rokov platy celkovo a nie len určitým jednotlivcom. Nehodnotím ho z môjho pohladu ale riešim či sľub splnil čo sa nestalo.
 
Hodnoť

Odhliadnuc od...

...primitívne úbohých zosmiešňovaniach a urážkach M. Dzurindu a I. Mikloša autor zabúda napr. na to, že to bol M. Dzurinda a I. Mikloš, ktorí vytiahli Mečiarovské Slovensko z čiernej diery, že to boli opatrenia I. Mikloša smerom k sprísneniu vyplácania sociálnych dávok a rôznych finančných benefitov - čo viedlo aj k protestom, až rabovačkám a násilnostiam v rómskych komunitách, nasadená bola polícia či aj armáda.
Aj ako kopnutie si do menovanej dvpjice je to úbohý pokus, z ktorého trčí autorská boľševická závisť a neprajnosť.
 

 

Ctený pán Droppa, musíte pozorne čítať, aby ste pochopili o čom je ten článok, ktorý ste nepochopili a ani nepochopíte. Ak chcete reagovať na článok, tak ho musíte najprv pozorne prečítať. Článok je jasný a zrozumiteľný. A tie uvádzané argumenty, je absurdný nezmysel. Vaše články je jedna hlúposť za druhou !!!
 

Čomu akože nerozumiem...

...a čo nechápem?
Moje články sú "jedna hlúposť za druhou," ako píšete? Ktoré presne a čo je v nich hlúposťou? Zaujímavé, v inej diskusii, k článku s názvom 'Pani Zuzana Čaputová , otvorený list.' (autor Milan Koval) ste o mojich článkoch napísali, citujem:
"Na adresu Vašich článkov - máte odomňa " tisíckrát " K+!"
Tak sa už rozhodnite čo a ako.
Na adresu Milana Kovala: Z tých mojich "hlúpych článkov" bolo v roku 2020 k dnešnému dňu na hlavnej - titulnej webstránke SME zatiaľ zverejnených 10 článkov, ďalších najmenej 5 bolo / je zaradených do výberu v jednotlivých rubrikách SME, hlavne 'kultúra.' Vlani som mal na hlavnej stránke webu SME 25 článkov. Koľko ste ich mali na titulke Vy?
 
Hodnoť

Pán bloger,

čo tak si vyliať srdce aj pri počutí mena Mečiar či Fico ? A možno aj Radičová Vám leží v žalúdku, tak von s tým.
 

 

Fico je rozoberaný na dennom poriadku, Mečiar je nevolitelný, ale Dzurinda s Miklošom sa v poslednej dobe nejako začali vyjadrovať k politickému dianiu. O ich prešlapoch novináry veľmi nepíšu a preto si myslím že takéto články sú veľmi dôležité aby ľudia nezabudli na ich chyby, nesplnené sľuby...
 

...že, citujem Vás:

"O ich prešlapoch novináry veľmi nepíšu..."
A Vy chcete byť vari aj VIP bloger...
 

 

Nebojte sa nechcem byť VIP bloger môžete byť pokojný :-)
 

Tak prečo chcete byť...

...vo výbere SME?
Viete Vy vlastne čo chcete? Okrem neustáleho prázdneho kritizovania? A ja nemám záujem na tom, aby ste boli alebo neboli vo výbere SME, je mi to fuk, nijako ma "neohrozujete" a určite sa "nebojím."
 

 

Už som napísal že nejde len o mňa. Takto si aj niektoré zaujímavé články iných blogerov všimne len minimum ľudí.
 
Hodnoť

 

Vážený pán Martin Droppa, nie som zvedavý na vaše hlúpe a urážlivé reakcie na moje články. Pozrite si na FB, aké sú názory na Dzurindu a Mikloša a až potom píšte. Nič dobré so o nich nenapíše. Vy určite patríte medzi liberálov PS alebo SaS.
 
Hodnoť

poviem tak

dzuro s mklosom boli v tom case ako zablesk svetla ktore zazne clovek v pivnici po meciarovskej tme ...trvalo sice len kratko ale aspon 50 % si dali do vacku ale 50 % urobili aj nieco pre slovensko,meciar 99% sebe do vacku 1% pre slovensko ,fico 90% sebe do vacku zvysok pre slovensko ,najlepsi premier bol Radicova skoda ze len tak kratko..
 


Najčítanejšie


 1. Elena Antalová: On, z vôle ľudu Danko II, 5 262
 2. Ľubomír Belák: Pán premiér Matovič, prosím vás, spamätajte sa! 3 960
 3. Michael Achberger: Takto skrotíte chuť na sladké a viditeľne schudnete 3 384
 4. Vladimír Krátky: Ficov poskok ( Pellegriniho ? ) dnes v TV opäť klamal a zavádzal : 2 938
 5. Miriama Letovanec: Čo so štátnymi nemocnicami...? Rozhodujme na základe dát... 2 458
 6. Jaroslav Vidan: Pozdrav pápeža Františka ministrovi Krajčimu ! 1 988
 7. Július Kovács: Prácu za Kuciaka dokončíme časť 2. Veksláci, komunisti a ŠtB ovládli štát. 1 863
 8. Martin Fletcher: Vladimír Kiseljov zahájil v Hradci Králové svou výstavu pod názvem: Zkušenosti srdce 1 309
 9. Július Kovács: Strapatého vila na Slavíne, skôr gýčový palác 10 miliónov EUR. Video označil som ju. 1 265
 10. Pavel Dvořák: Mám v Číne psa a nevolá sa Bóbika! Jedia Číňania psie mäso? [+video] 1 126

Rebríčky článkov


 1. František Stručka: Výkup elektriny z obnoviteľných zdrojov po novom: za pár mesiacov strata cez 100 miliónov
 2. Július Kovács: Ubohý pokus o prevrat 6.júna. Opilec znova sníva o ružových ránkach.
 3. Peter Kremsky: Čo sa tu deje, je naozaj prevrat (Odpoveď Samovi Marcovi)
 4. Milan Koval: Spravodlivosť na Slovensku , má dvojaký meter?
 5. Vladimír Krátky: Fico by už asi visel na ( mediálnom ) kandelábri,
 6. Jozef Bakša: Je choré, že Dobroš mal pod palcom trestnú politiku štátu.
 7. Martin Žilinčík: Dobrošova disciplinárka
 8. Lukáš Baloga: Koronakríza otvorila nový rozpor vnútri EÚ. Jeho riešenie ja zatiaľ v nedohľadne
 9. Július Kovács: Strapatého vila na Slavíne, skôr gýčový palác 10 miliónov EUR. Video označil som ju.
 10. Balázs Puskás: Naveky rossonero


Už ste čítali?